Profil firmy

Akciová společnost NYPRO hutní prodej se zabývá velkoobchodním prodejem celého základního sortimentu hutních materiálů. Sídlo firmy a jeden ze skladů se nacházejí v Malých Svatoňovicích u Trutnova. Další prodejní sklady jsou v Praze a v Přerově.

V současné době ve firmě pracuje více jak 150 zaměstnanců.

Společnost  NYPRO hutní prodej, a.s. dodává ze svých skladových zásob válcované profily I, IPE, U, UPE, HEA, HEB, úhelníky, ploché oceli, dráty, armovací sítě, betonářské oceli, trubky, uzavřené a otevřené tenkostěnné profily, kruhové oceli a v neposlední řadě také široký sortiment plechů válcovaných za tepla i za studena. Průměrná výše pohotových skladových zásob převyšuje 40 000 t. Našimi dodavateli jsou hutní podniky z České republiky a zemí EU, v současné době se rychle rozvíjí obchod i s ostatními evropskými hutěmi.

Společnost NYPRO hutní prodej, a. s., provozuje moderní trojlodní sklad hutního materiálu v Malých Svatoňovicích o celkové kryté ploše cca 6.000 m2. Sklad je vybaven mostovými jeřáby o nosnosti 10 tun. Všechny jeřáby jsou osazeny digitálními vahami. Z jedné strany všemi loděmi haly prochází železniční vlečka, na druhé straně je pak komunikace pro silniční vozidla. V hale je instalováno dělící centrum na dělení tyčových materiálů značky Behringer, k dispozici je též zařízení na řezání plechů.

Od října 2008 společnost zahájila prodej ze skladu v Praze 10 – Hostivaři. Tento pětilodní sklad vybavený moderními mostovými jeřáby s elektromagnety je určen k obsluze zákazníků z oblasti středních Čech, Prahy a části západních a severních Čech. Skladová kapacita 15 000 t při výměře 15 000 m2 krytých skladových ploch uspokojí zákazníky širokým sortimentem nabízeného zboží. K dispozici je též moderní dělící centrum na dělení tyčových materiálů do průměru 750 mm a řezání plechů.

V roce 2013 bylo otevřeno třetí distribuční centrum pro oblast Moravy a Slezska. Sklad se nachází v Přerově v areálu bývalých Přerovských strojíren. Jde o šestilodní halu s krytou plochou 18 000 m2 a skladovou kapacitou 20 000 t. V jedné lodi bylo zřízeno servisní centrum na dělení ocelových svitků do síly 12 mm. Sklad je vybaven mostovými jeřáby s elektromagnety a kleštěmi na nastříhané plechy a jeřábem na manipulaci svitků do hmotnosti 35 tun. Do jedné lodi vede vlečka pro vykládku z vagónů přímo do skladových pozic. Druhá strana haly je průjezdná pro nakládku a vykládku kamiónů. 

V současné době má společnost NYPRO hutní prodej, a. s. široký okruh odběratelů jak z oblasti strojírenství a stavebnictví, tak jejích služeb využívá i řada obchodníků s hutními materiály. Dodávaný materiál je rozvážen převážné vlastní firemní dopravou.

Napište si o cenu hutního materiálu!

Informace o ochraně osobních údajů

Pro rychlejší komunikaci, prosím, uveďte rozměry (výška, tloušťka, délka atd.) množství a místo dodání.

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do jednoho pracovního dne. Většinou to ale bývá do pár hodin.

* Nutné vyplnit