Profil firmy

Vítejte na našich webových stránkách a seznamte se blíže s firmou NYPRO hutní prodej, a.s.

 Akciová společnost NYPRO hutní prodej se zabývá velkoobchodním prodejem celého základního sortimentu hutních materiálů. Sídlo firmy a jeden ze skladů se nacházejí v Malých Svatoňovicích u Trutnova. V současné době ve firmě pracuje 136 zaměstnanců na třech střediscích po ČR.

Od počátku NYPRO hutní prodej, a.s. úspěšně rozšiřovala nabízený sortiment hutních výrobků a v současné době dodává ze svých skladových zásob válcované profily I, IPE, U, UPE, HEA, HEB, úhelníky, ploché oceli, dráty, armovací sítě, betonářské oceli, trubky, uzavřené a otevřené tenkostěnné profily, kruhové oceli a v neposlední řadě také široký sortiment plechů válcovaných za tepla i za studena. Výše pohotových skladových zásob se pohybuje okolo 28 000 t. Našimi dodavateli jsou hutě z České republiky a zemí EU, v současné době se rychle rozvíjí obchod i s ostatními státy.

Společnost NYPRO hutní prodej, a. s., provozuje moderní sklad hutního materiálu v Malých Svatoňovicích o celkové kryté ploše cca 6.000 m2, který je tvořen trojlodní ocelovou halou o rozponech 30 + 24 + 24 m a celkové délce 74 m. Každá hala je vybavena dálkově ovládaným mostovým jeřábem o nosnosti 10 tun. Všechny jeřáby jsou osazeny digitálními vahami. Z jedné strany všemi loděmi haly prochází železniční vlečka, na druhé straně je pak komunikace pro silniční vozidla. V hale je instalováno dělící centrum na dělení tyčových materiálů značky Behringer, k dispozici je též zařízení na řezání plechů.

Od října 2008 společnost zahájila prodej z dalšího skladu, a to v Praze 10 – Hostivaři. Tento čtyřlodní sklad vybavený moderními mostovými jeřáby s elektromagnety je určen k obsluze zákazníků z oblasti středních Čech, Prahy a části západních a severních Čech. Skladová kapacita 15 000 t při výměře 11 000 m2 krytých skladových ploch uspokojí zákazníky širokým sortimentem nabízeného zboží. K dispozici je též moderní dělící centrum na dělení tyčových materiálů do průměru 750 mm a řezání plechů.

V průběhu léta 2013 bylo otevřeno třetí distribuční centrum pro oblast Moravy a Slezska. Sklad se nachází v Přerově v areálu místních strojíren. Jde o šestilodní halu s krytou kapacitou 18 000 m2. V jedné lodi bylo zřízeno servisní centrum na dělení ocelových svitků do síly 12 mm. Sklad je vybaven mostovými jeřáby s elektromagnety a kleštěmi na nastříhané plechy a jedním jeřábem s hákem na manipulaci svitků do hmotnosti 35 tun. Do jedné lodi vede vlečka pro vykládku z vagónů přímo do skladových pozic. Druhá strana haly je průjezdná pro nakládku a vykládku kamiónů. 

V současné době má společnost NYPRO hutní prodej, a. s. široký okruh odběratelů jak z oblasti strojírenství a stavebnictví, tak jejích služeb využívá i řada obchodníků s hutními materiály. Dodávaný materiál je rozvážen převážné vlastní firemní dopravou.

Napište si o cenu hutního materiálu!

Pro rychlejší komunikaci prosím uveďte rozměry (výška tloušťka, délka atd.) množství a místo dodání.

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do jednoho pracovního dne. Většinou to ale bývá do pár hodin.